Szczegółowy opis usługi:

Jako jedną z usług oferujemy Państwu cięcie i kodowanie plików .psd do HTML5 z ostylowaniem CSS3 wraz ze skryptami JavaScript. Kod strony tworzony jest ręcznie (bez zbędnych tagów) oraz poddawany testom zgodności ze standardami HTML5 konsorcjum W3C. Wyświetlanie wygenerowanej strony jest zoptymalizowane pod katem wszystkich najpopularniejszych przeglądarek:

  • Internet Explorer 8+
  • Firefox 3+
  • Chrome 4+
  • Opera 9+
  • Safari 4+

Ze względu na charakterystykę usługi, cennik, który udostępniamy ma charakter jedynie poglądowy. Z tego też powodu, w celu uzyskania konkretnej wyceny, prosimy o przesłanie do nas drogą mailową plików (.png lub .jpg) z opisem elementów dynamicznych (np. pokaz slajdów w topie na stronie głównej, wysuwane menu, itd.). W odpowiedzi na takie zapytanie wysyłamy maila z dokładnym określeniem kosztu i czasu wykonania usługi.

Na usługę pocięcia i zakodowania strony udzielamy 30-dniowej gwarancji , liczonej od chwili przesłania przez nas gotowych plików. W tym czasie można zgłaszać wszystkie zaobserwowane nieprawidłowości w działaniu strony. Wykryte błędy zostaną usunięte w jak najkrótszym czasie.

Czas realizacji:

Każdy projekt jest wyjątkowy i czas realizacji zależy przede wszystkim od ilości podstron. Zazwyczaj jednak nie jest on dłuższy niż 7 dni roboczych.

Integracja z systemami CMS:

Pocięte i zakodowane strony wdrażamy również do systemów zarządzania treścią. Obsługujemy: WordPress, Joomla, Drupal.

Oprócz samego stworzenia szablonu i wdrożenia go pod wyżej wymienione systemy, oferujemy również instalację strony na wskazanym serwerze oraz administrację stroną [cena od 89 zł netto/m-c].

Cennik

Cięcie i kodowanie (HTML5/CSS3):

-strona główna – 150 zł

-podstrona – 80 zł

 

Cięcie i kodowanie responsywne (HTML5/CSS3):

-strona główna – 200 zł

-podstrona – 100 zł

 

Pojedyńczy element strony w  JavaSript (np. dynamiczny pokaz slajdów, wysuwane menu itp. ) – 50 zł netto

Formularz kontaktowy z walidacją danych – 120 zł netto

Cięcie i wdrożenie szablonu do CMS (WordPress, Joomla, Drupal) – prześlij nam plik graficzny, odeślemy go w ciągu dwóch dni z dokładną wyceną.

Imię i nazwisko*

Adres email *

Dodatkowe informacje

Aby użyć CAPTCHA, potrzebujesz zainstalować Really Simple CAPTCHA .