Szanowni Państwo,

 

niezmiernie miło zarekomendować Panią Anię Kowalska oraz jej firmę, w zakresie projektowania, realizacji budowy oraz obsługi strony internetowej.

Na każdy etapie współpraca, począwszy od projektu, poprzez szczegółowe uzgodnienia każdego elementu do punktu uruchomienia strony była bardzo przyjemna, rzetelna i terminowa.

Pani Ania posiada niezwykły zmysł realizowania potrzeb klienta, wiedzę oraz talent artystyczny, który w efekcie stworzył moją wymarzoną stronę : www.apsweetphotography.com

Z wielką przyjemnością polecam Państwu współpracę z firmą ProEdit jak rzetelnego, terminowego i profesjonalnego twórce mam nadzieje, jeszcze wielu niezwykłych stron takich jak moja.

Anna Podsiedlik, Fotograf
apsweetphotography.com

Współpracuję z Proedit przez dwa ostatnie lata przy projektach dla różnych klientów. Proedit wdraża opracowaną przeze mnie grafikę dla serwisów korporacyjnych, sklepów internetowych, newsletterów i wielu innych projektów. Proedit to bardzo dobry web developer/programista, z którym mam przyjemność pracować. Projekty są wdrażane przy niskich cenach, terminowo i z bardzo dużą dokładnością względem projektów graficznych. Jest dla mnie strategicznym  partnerem. Polecam usługi Proedit.

Ewa Blicharska, Grafik, Web Designer
http://eblicharska.pl
Menu Title