Warning: Declaration of My_Walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/users/proedit/public_html/main/wordpress/wp-content/themes/CherryFramework/functions.php on line 339

Warning: Declaration of MY_Import::bump_request_timeout() should be compatible with WP_Importer::bump_request_timeout($val) in /home/users/proedit/public_html/main/wordpress/wp-content/themes/CherryFramework/admin/wordpress-importer.php on line 27
Kombinacje produktów w Prestashop 1.7 – automatyczny powrót do wartości domyślnej | Proedit

Kombinacje produktów w Prestashop 1.7 – automatyczny powrót do wartości domyślnej

Po przeszukaniu niezliczonej ilości stron z poradami dotyczącymi systemu Prestashop, a konkretnie wersji 1.7 (nomen omen napotkałam opinię, że jeżeli możecie jeszcze uciec od 1.7 to zróbcie to jak najszybciej – i jak na razie absolutnie się z tym nie zgadzam) nie napotkałam na sensowne rozwiązanie mojego problemu, więc postanowiłam opisać go tutaj.

Problem polegał na tym, że miałam wcześniej zapisane produkty oznaczone jako nieaktywne, przygotowane do edycji. Produkty te nie maiły przypisanych kombinacji, jednak aktualizując je, do każdego musiałam przypisać inne warianty rozmiarów i kolorów.

Podczas automatycznego importu produktów z hurtowni zostaje wklejony kod EAN 13 i kiedy chcemy jako użytkownik zmienić wariant, kod ten dokleja się do adresu, przez co zmiana wariantu staje się niemożliwa. Wystarczy usunąć ten kod. Mi osobiście jest on niepotrzebny.

W moim przypadku podziałało.

Dajcie znać, czy to rozwiązanie wam pomogło, czy dale macie problem ze zmianą wariantu produktu.

No Comments Yet.

Leave a reply